ผลิตภัณฑ์ทั้งหมด
-
Mr. Alcioni possamaiCustomer satisfaction products , good service ! -
Mr.Mikewe are very impressed with the quality of the belts you produced. -
Mr. joneyour products are very popular in my markets.
คำหลัก [ pu cord ] การจับคู่ 198 ผลิตภัณฑ์.
Ceramic Industrial Polyurethane V Section Belt With Smooth Surface
| วัสดุ: | นำเข้าวัสดุ PU |
|---|---|
| สี: | สีแดง |
| ระยะเวลา: | 30ม./ม้วน |
Alkali Resistant Smooth 80A Polyurethane V Belt For Conveyor
| material: | material |
|---|---|
| color: | red color |
| length: | 30m/roll |
Industrial Power flat Fransmission belts abrasion resistance
| tensile rate: | 0.3kg-31.3kg |
|---|---|
| color: | green |
| Tensile Strength: | 55N/mm2 |
Rough Transmission Polyurethane Round Belt For Packing machine
| color: | green orange |
|---|---|
| material: | PU |
| longth: | 300m/roll 200m/roll 100m/roll 30m/roll |
Polyurethane Products Red Round Belting Oil - Resistant Acid
| color: | red |
|---|---|
| hardness: | 85A-90A |
| longth: | 30 m/roll |
สายพานกลมโพลียูรีเทนสีเขียว
| สี: | สีเขียวหรือตามที่คุณต้องการ |
|---|---|
| วัสดุ: | PU |
| ความยาว: | 300ม./ม้วน 200ม./ม้วน 100ม./ม้วน |
เข็มขัดกลมพอลิอุเรธานอุตสาหกรรม
| สี: | สีเขียวหรือตามที่คุณต้องการ |
|---|---|
| วัสดุ: | PU |
| ความยาว: | 300ม./ม้วน 200ม./ม้วน 100ม./ม้วน |
Green High Tensile Polyurethane Round Belt For Industrial
| color: | green or as your require |
|---|---|
| material: | PU |
| longth: | 300m/roll 200m/roll 100m/roll |
Rough Polyurethane Round Belt Green For Ceramic Stoneware Processing Plants
| hardness: | 85A |
|---|---|
| color: | green |
| stretching rate: | 1.5-3% |

