ผลิตภัณฑ์ทั้งหมด
-
Mr. Alcioni possamaiCustomer satisfaction products , good service ! -
Mr.Mikewe are very impressed with the quality of the belts you produced. -
Mr. joneyour products are very popular in my markets.
คำหลัก [ pu cord ] การจับคู่ 198 ผลิตภัณฑ์.
Conveyor High Density Polyurethane Round Belt Wear Resistant
| tensile rate: | 0.3kg-31.3kg |
|---|---|
| color: | green or as your require |
| stretching rate: | 1.5%-3% |
Industrial Transmission Polyurethane Round Belt Conveyor 200m / roll
| ความแข็ง: | 85 ฝั่ง A |
|---|---|
| สี: | เขียว |
| วัสดุ: | PU |
Good Weatherability High Impact Resistance Tensile Strength Polyurethane Round Belt For Industrial
| color: | green |
|---|---|
| material: | PU |
| longth: | 300m/roll 200m/roll 100m/roll |
Diameter: 2mm--30mm Good Weatherability Polyurethane Round Belt High Impact Resistance
| Tensile Strength: | 55N/mm2 |
|---|---|
| color: | green |
| material: | PU |
Hardness 90A Polyurethane Belting High Tensile And Tear Strength
| color: | red white green |
|---|---|
| hardness: | 85A-90A |
| longth: | 30 m/roll |
Industrial Transmission Polyurethane Round Belt Green Round Belt
| ความแข็ง: | 85 ฝั่ง A |
|---|---|
| สี: | เขียว |
| วัสดุ: | PU |
Urethane tranmission red Polyurethane V Belt for driving , wear resistant
| พื้นผิว: | เรียบ |
|---|---|
| สี: | สีแดง |
| ความแข็ง: | 85A-90A |
สายพานโพลียูรีเทนวีที่ผ่านการรับรอง RoHS ง่ายต่อการละลาย สายพานโพลียูรีเทนแบบข้อต่อ flat
| วัสดุ: | นำเข้าวัสดุ PU |
|---|---|
| สี: | สีแดง |
| ระยะเวลา: | 30ม./ม้วน |

