ผลิตภัณฑ์ทั้งหมด
-
Mr. Alcioni possamaiCustomer satisfaction products , good service ! -
Mr.Mikewe are very impressed with the quality of the belts you produced. -
Mr. joneyour products are very popular in my markets.
คำหลัก [ pu cord ] การจับคู่ 198 ผลิตภัณฑ์.
PU Flat Transmission Belt Low Compression Set industry machines
| ฟังก์ชั่นหลัก: | สายพานส่ง |
|---|---|
| ความแข็ง: | 90 ฝั่ง A |
| วัสดุ: | PU |
High Tensile White Polyurethane V Belt / PU Sandwich Belt For Textile
| Main function: | Transmission Belt |
|---|---|
| Hardness: | 90 shore A |
| Material: | PU |
สายพาน PU อัดแรงดึงและแรงฉีกขาดสูงสำหรับสายพานลำเลียงพื้นและกระเบื้องหลังคา
| ความแข็ง: | 90 ฝั่ง A |
|---|---|
| ความยาว: | 30 เมตร /ม้วน |
| วัสดุ: | PU |
Anti static Polyurethane Round Belt / PU smooth round belt wood processing
| Length: | 100 meter /rolls |
|---|---|
| Hardness: | 85 shore A ~ 90 shore A |
| color: | Green color |
Textile Polyurethane Flat Belt , Reinforced Cord Transmission belt
| Hardness: | 85 shore A ~90 shore A |
|---|---|
| Main function: | Drive,transmission, |
| material: | PU |
Professional Small Pulley PU V Belt High Abrasion Resistance10mm - 13mm
| วัสดุ: | PU |
|---|---|
| ความแข็ง: | 75A-90A |
| สี: | สีอะไรก็ได้ |
เส้นผ่านศูนย์กลาง 12 มม. ผิวสายพานยูรีเทนสีส้ม เสริมสายเรียบ
| ความยาว: | 30 เมตร /ม้วน |
|---|---|
| สี: | ส้ม |
| ความแข็ง: | 90A |
สายเข็มขัดกลมโพลียูรีเทน 85A ยาว 100 ม. เสริมกำลังสำหรับการส่งกำลัง
| ชื่อ: | สายพานกลมโพลียูรีเทน |
|---|---|
| สี: | เขียวแดง |
| ความแข็ง: | 85A-90A |
Orange Smooth Polyurethane Round Belt PU Round Belt SGS ISO9001: 2008 Certified Diameter 2-20mm
| รุ่นหมายเลข: | DIA 2mm-20 มม. |
|---|---|
| พิมพ์: | สายพาน PU |
| วัสดุ: | PU |
Heavy Duty T2.5 Open Ended PU Polyurethane Timing Belt with reinforced steel cord
| Packaging Details: | Normal packing. Inner packing is plastic film .outer packing is carton . Or according to customers' |
|---|---|
| Delivery Time: | Within 15 working days After receipt of your deposit |
| Payment Terms: | T/T, 50% payment in advance ,50% balance before shipment ; Western Union ; L/C |

