ผลิตภัณฑ์ทั้งหมด
-
Mr. Alcioni possamaiCustomer satisfaction products , good service ! -
Mr.Mikewe are very impressed with the quality of the belts you produced. -
Mr. joneyour products are very popular in my markets.
คำหลัก [ pu cord ] การจับคู่ 198 ผลิตภัณฑ์.
Green PU Polyurethane Round Belt anti static with 3mm - 8mm Textile
| color: | green |
|---|---|
| hardness: | 85A-90A |
| longth: | 400/roll 200m/roll |
Orange Smooth PU Round Belt Hardness 90A with wear-resistance
| material: | PU ,TPU |
|---|---|
| type: | PU round belt |
| surface: | smooth |
Orange PU Polyurethane Round Belt anti static with 3mm - 8mm Textile
| color: | orange |
|---|---|
| hardness: | 85A-90A |
| longth: | 400/roll 200m/roll |
Smooth Green Pu Round Belt For Rough Transmission Machine , Easily Connected
| hardness: | 85A |
|---|---|
| color: | green |
| stretching rate: | 1.5-3% |
8 Mm 100m Per Roll Pu Round Belt Transmission And Distribution
| ความแข็ง: | 85A |
|---|---|
| สี: | เขียวเข้ม |
| พิมพ์: | PU เข็มขัดกลม |
Mountain Climbing Polyurethane Round Belt , 18mm - 20mm Special Hauling Cable With Kevlar Cord
| Length: | 50 meter /rolls |
|---|---|
| Hardness: | 90 shore A |
| color: | any color |
red hardness 90 A Low Compression PU Round Conveyor Belt for Ransmission Machine
| hardness: | 85A-90A |
|---|---|
| stretching rate: | 1.5-3% |
| material: | PU |
5mm PU Belt Transmission Urethane Belting Good Resistance To Fuel
| วัสดุ: | PU |
|---|---|
| พิมพ์: | PU เข็มขัดกลม |
| color: | orange |
Smooth Surface urethane cord Rohs Approved / Low Compression transmission belt
| สี: | สีส้ม |
|---|---|
| ความแข็ง: | 90A |
| ยาว: | 400 ม./ม้วน |

