ผลิตภัณฑ์ทั้งหมด
-
Mr. Alcioni possamaiCustomer satisfaction products , good service ! -
Mr.Mikewe are very impressed with the quality of the belts you produced. -
Mr. joneyour products are very popular in my markets.
คำหลัก [ pu cord ] การจับคู่ 198 ผลิตภัณฑ์.
Smooth round rubber belts / High tensile polyurethane cord 90A
| สี: | สีส้ม |
|---|---|
| ความแข็ง: | 90A |
| ยาว: | 400 ม./ม้วน |
85A 100m Polyurethane Round Belt Cord เสริมแรงสำหรับเกียร์
| ชื่อ: | สายพานโพลียูรีเทนกลม |
|---|---|
| สี: | แดง เขียว |
| ความแข็ง: | 85A-90A |
Glass Tempering Furnace Polyurethane Round Belt PU Seamless O-ring Cord 8 × 1010mm
| material: | PU |
|---|---|
| hardness: | 85A-90A |
| color: | green |
White Tear Resistance Polyurethane PU Round Belt Rough Surface For Transmission
| color: | any color |
|---|---|
| material: | PU |
| hardness: | 78A-98A |
Transmission belt Polyurethane Round Belt PU smooth supplier
| hardness: | 85A-90A |
|---|---|
| stretching rate: | 1.5-3% |
| material: | PU |
50m Per Roll Round Pu Extruded Belt Diameter 10 Mm - 16 Mm Orange
| color: | orange |
|---|---|
| hardness: | 85A-90A |
| longth: | 400/roll 200m/roll |
Green Polyurethane Round Belt / 8mm pu conveyor belt for driving
| พื้นผิว: | ขรุขระ |
|---|---|
| สี: | เขียว |
| เส้นผ่านศูนย์กลาง: | 8mm |
Rough Polyurethane Round Belt , Urethane Cord Neoprene Belt Industrial
| hardness: | 85A |
|---|---|
| color: | green |
| stretching rate: | 1.5-3% |
Red Polyurethane PU extruded belt Hardness 90A Tear Strength
| ฟังก์ชั่นหลัก: | ไดรฟ์เกียร์ |
|---|---|
| ความแข็ง: | 90 ฝั่ง A |
| วัสดุ: | PU |

