ผลิตภัณฑ์ทั้งหมด
-
Mr. Alcioni possamaiCustomer satisfaction products , good service ! -
Mr.Mikewe are very impressed with the quality of the belts you produced. -
Mr. joneyour products are very popular in my markets.
คำหลัก [ pu cord ] การจับคู่ 198 ผลิตภัณฑ์.
เส้นโครงรอบยูรีเทนกลมกลึงเส้นผ่าศูนย์กลาง 6 มิลลิเมตรสีเขียวสำหรับส่งกำลัง
| วัสดุ: | PU |
|---|---|
| สี: | ส้ม |
| ความแข็ง: | 90 ฟุต A |
10 × 1040mm Polyurethane Round Belt for Toughened Equipment , PU Jointed O-ring Cord
| material: | PU |
|---|---|
| hardness: | 80A-90A |
| length: | 1040mm |
Red White Green Hardness 90a Pu V Belt 30m Per Roll For Ceramic Production Lines
| ฟังก์ชั่นหลัก: | ไดรฟ์เกียร์ |
|---|---|
| ความแข็ง: | 90 ฝั่ง A |
| วัสดุ: | PU |
PU Polyurethane ridge-top V Belt สีใดก็ได้ 30m/Roll PU Transmission Belt สำหรับเครื่องจักรอุตสาหกรรม
| ความแข็ง: | 90 อ |
|---|---|
| วัสดุ: | นำเข้าวัสดุ PU |
| ทนความร้อน: | -30 ℃ -80 ℃ |
SGS ISO9001: 2008 Certified Temperature Tolerant (-35ºC--80ºC) PU Round Belt with Diameter 2-20mm
| วัสดุ: | PU |
|---|---|
| วัสดุด้านใน: | PU |
| คุณสมบัติ: | ทนต่อน้ำตาทนต่อการสึกหรอ |
Smooth Pu Round Belting In Roll With High Stretch , Orange Color
| สี: | ส้ม |
|---|---|
| ความแข็ง: | 85A-90A |
| longth: | 30m / ม้วน |
Power Transmission PU Round Belt For Textile Machines , Hardness 90A
| วัสดุ: | PU ,TPU |
|---|---|
| พิมพ์: | PU เข็มขัดกลม |
| พื้นผิว: | เรียบหยาบ |
เส้นผ่านศูนย์กลาง 8mm สีส้ม PU การส่งผ่าน Polyurethane Round Belting
| วัสดุ: | PU |
|---|---|
| ชนิด: | สายพานกลม PU |
| สี: | ส้ม |
Sealing Industrial Conveying Polyurethane Round Belt PU O-ring 10*1040mm
| Material: | PU |
|---|---|
| color: | orange or green |
| hardness: | 85A-90A |

