ผลิตภัณฑ์ทั้งหมด
-
Mr. Alcioni possamaiCustomer satisfaction products , good service ! -
Mr.Mikewe are very impressed with the quality of the belts you produced. -
Mr. joneyour products are very popular in my markets.
คำหลัก [ pu cord ] การจับคู่ 198 ผลิตภัณฑ์.
85A - 90A PU Round conveyor Belt Fuels Oxygen Glass Industry
| tensile rate: | 0.3kg-31.3kg |
|---|---|
| color: | green or as your require |
| stretching rate: | 1.5%-3% |
Tensile Strength Polyurethane Round Belt / Green PU Extruded Belt
| color: | green |
|---|---|
| material: | PU |
| longth: | 300m/roll 200m/roll 100m/roll |
A-13 Red Polyurethane V Belt สายพาน PU V สำหรับเกียร์
| สี: | สีอะไรก็ได้ |
|---|---|
| ความยาว: | 30ม./ม้วน |
| พิมพ์: | สายพาน Polyurethane V Section |
สายพาน PU โพลียูรีเทน กลม ทนดี สีเขียว 300ม./ม้วน
| สี: | เขียว |
|---|---|
| วัสดุ: | ปู |
| ความยาว: | 300ม./ม้วน 200ม./ม้วน 100ม./ม้วน |
85A - 90A PU Round conveyor Belt Fuels Oxygen Glass For Industry
| tensile rate: | 0.3kg-31.3kg |
|---|---|
| color: | green or as your require |
| stretching rate: | 1.5%-3% |
90A Hardness PU Round Belt with Smooth Surface SGS ISO9001: 2008 Certified Polyurethane Round Belt
| รุ่นหมายเลข: | JN20169 |
|---|---|
| พิมพ์: | เส้นผ่านศูนย์กลาง 2 ~ 20 มม. |
| วัสดุ: | PU |
สีเขียวและสี 3mm สีส้มเส้นผ่านศูนย์กลางการส่งผ่านอุตสาหกรรมสายยูรีเทน PU รอบ
| ความยาว: | 400 เมตร / ม้วน |
|---|---|
| ความแข็ง: | 85 ฝั่ง A -90 ฝั่ง A |
| สี: | สีส้มหรือสีเขียว |

