ผลิตภัณฑ์ทั้งหมด
-
Mr. Alcioni possamaiCustomer satisfaction products , good service ! -
Mr.Mikewe are very impressed with the quality of the belts you produced. -
Mr. joneyour products are very popular in my markets.
คำหลัก [ reinforce cord round belt ] การจับคู่ 141 ผลิตภัณฑ์.
Green Polyurethane Round Belt With Rough Surface Used In Tobacco Transmission Line
| hardness: | 85A |
|---|---|
| color: | green |
| stretching rate: | 1.5-3% |
Textile urethane drive belts / urethane round belt transmission line
| color: | green |
|---|---|
| hardness: | 85A-90A |
| longth: | 400/roll 200m/roll |
2mm - 20mm 100% Pure Polyurethane Urethane Round Belt For Textile
| ความแข็ง: | 85 ฝั่ง A |
|---|---|
| Color: | Dark Green |
| วัสดุ: | PU |
Drak สีเขียว Rough Polyurethane รอบเข็มขัดสำหรับสิ่งทอ, Pu Round Belt
| ความแข็ง: | 85 ฝั่ง A |
|---|---|
| สี: | เขียวเข้ม |
| วัสดุ: | PU |
สายพานกลมโพลียูรีเทนหยาบสีสำหรับสิ่งทอ เขียวปู่เป็ด 30ม./ม้วน
| ความแข็ง: | 85 ฝั่ง ก |
|---|---|
| สี: | เขียวเข้ม |
| วัสดุ: | ปู |
Flexure resistant 2mm - 20mm 100% pu round belt For packing
| ความแข็ง: | 85 ฝั่ง A |
|---|---|
| สี: | เขียวเข้ม |
| Material: | PU |
Smooth Round Urethane Round Belting wear-resistance or Ceramic
| material: | PU ,TPU |
|---|---|
| type: | PU round belt |
| surface: | smooth |
High Tensile Strength Polyurethane Round Belt , Urethane Drive Belts
| color: | orange |
|---|---|
| material: | 100% TPU |
| longth: | 300m/roll 200m/roll 100m/roll 50m/roll 30m/roll |
Endless Polyurethane Round Belt Smooth / Hardness Round Belts
| material: | PU ,TPU |
|---|---|
| type: | PU endless round belt |
| surface: | smooth |
8 Mm 100m Per Roll Pu Round Belt Transmission And Distribution
| ความแข็ง: | 85A |
|---|---|
| สี: | เขียวเข้ม |
| พิมพ์: | PU เข็มขัดกลม |

