ผลิตภัณฑ์ทั้งหมด
-
Mr. Alcioni possamaiCustomer satisfaction products , good service ! -
Mr.Mikewe are very impressed with the quality of the belts you produced. -
Mr. joneyour products are very popular in my markets.
คำหลัก [ reinforce cord round belt ] การจับคู่ 141 ผลิตภัณฑ์.
Orange PU Polyurethane Round Belt anti static with 3mm - 8mm Textile
| color: | orange |
|---|---|
| hardness: | 85A-90A |
| longth: | 400/roll 200m/roll |
Smooth Surface Urethane Round Belting Rohs Approved , Low Compression
| สี: | ส้ม |
|---|---|
| ความแข็ง: | 85A-90A |
| ยาว: | 30 ม./ม้วน |
Transparent Polyurethane Round Belt Strong Engine Urethane Belting Material
| พื้นผิว: | ขรุขระ |
|---|---|
| สี: | เขียว |
| เส้นผ่านศูนย์กลาง: | 6mm |
Extruded green round belt , Strong Engine Urethane Belting tear strength
| พื้นผิว: | ขรุขระ |
|---|---|
| สี: | เขียว |
| เส้นผ่านศูนย์กลาง: | 6mm |
Resistant to oil Polyurethane Round Belt Urethane Belting for Packing line
| พื้นผิว: | เรียบ |
|---|---|
| สี: | ส้ม |
| เส้นผ่านศูนย์กลาง: | 10mm |
เส้นผ่านศูนย์กลาง 8mm สีส้ม PU การส่งผ่าน Polyurethane Round Belting
| วัสดุ: | PU |
|---|---|
| ชนิด: | สายพานกลม PU |
| สี: | ส้ม |
Conveyor Rough Polyurethane Round Belt For Floor And Roof Tiles Conveying
| hardness: | 85A |
|---|---|
| color: | Dark Green |
| type: | round belt |
Polyurethane Products Red Round Belting Oil - Resistant Acid
| color: | red |
|---|---|
| hardness: | 85A-90A |
| longth: | 30 m/roll |
Green Hardness 85A Polyurethane Round Belt with large Diameter
| hardness: | 85A |
|---|---|
| colour: | green |
| longth: | 100m/roll |
เส้นผ่านศูนย์กลาง 12 มม. ผิวสายพานยูรีเทนสีส้ม เสริมสายเรียบ
| ความยาว: | 30 เมตร /ม้วน |
|---|---|
| สี: | ส้ม |
| ความแข็ง: | 90A |

