ผลิตภัณฑ์ทั้งหมด
-
Mr. Alcioni possamaiCustomer satisfaction products , good service ! -
Mr.Mikewe are very impressed with the quality of the belts you produced. -
Mr. joneyour products are very popular in my markets.
คำหลัก [ reinforce cord round belt ] การจับคู่ 141 ผลิตภัณฑ์.
12mm Hardness 85A Polyurethane Round Belt Strict with quality
| material: | pu |
|---|---|
| hardness: | 85A |
| color: | Dark green |
สายพานอุตสาหกรรม Endless Round Belt สายรัดซีล O-ring 10 * 945mm
| รายละเอียดการบรรจุ: | บรรจุภายในเป็นฟิล์มพลาสติกบรรจุหีบห่อเป็นกล่อง |
|---|---|
| เวลาการส่งมอบ: | ภายใน 5 วันทำการหลังจากได้รับเงินมัดจำแล้ว |
| เงื่อนไขการชำระเงิน: | T / T, การชำระเงินล่วงหน้า 50%, ยอด 50% ก่อนจัดส่ง |
Orange color hardness 90A Smooth Polyurethane Round Belt For Industrial Transmission
| color: | red |
|---|---|
| material: | PU |
| longth: | 300m/roll 200m/roll 100m/roll 50m/roll 30m/roll |
Anti static Polyurethane Round Belt / PU smooth round belt wood processing
| Length: | 100 meter /rolls |
|---|---|
| Hardness: | 85 shore A ~ 90 shore A |
| color: | Green color |
Diameter 6mm Round Polyurethane Belts Ceramic Machine Transmission
| length: | 200m/roll |
|---|---|
| color: | orange |
| type: | Pu smooth round belt |
PU round drive belts smooth for Transmission , High stretch
| color: | orange |
|---|---|
| material: | PU |
| longth: | 300m/roll 200m/roll 100m/roll 50m/roll 30m/roll |
Good Weatherability Polyurethane Belting Diameter 3mm - 20mm
| ความแข็ง: | 85A |
|---|---|
| สี: | เขียว |
| ทนความร้อน: | -30℃~80℃ |
Green 85A CVT Transmission Belt Polyurethane Widely Textile
| hardness: | 85A-90A |
|---|---|
| stretching rate: | 1.5-3% |
| material: | PU |
สายพานโพลียูรีเทนวีที่ผ่านการรับรอง RoHS ง่ายต่อการละลาย สายพานโพลียูรีเทนแบบข้อต่อ flat
| วัสดุ: | นำเข้าวัสดุ PU |
|---|---|
| สี: | สีแดง |
| ระยะเวลา: | 30ม./ม้วน |
Ceramic Industrial Polyurethane V Section Belt With Smooth Surface
| วัสดุ: | นำเข้าวัสดุ PU |
|---|---|
| สี: | สีแดง |
| ระยะเวลา: | 30ม./ม้วน |

