ผลิตภัณฑ์ทั้งหมด
-
Mr. Alcioni possamaiCustomer satisfaction products , good service ! -
Mr.Mikewe are very impressed with the quality of the belts you produced. -
Mr. joneyour products are very popular in my markets.
คำหลัก [ reinforce cord round belt ] การจับคู่ 141 ผลิตภัณฑ์.
Industrial Polyurethane Round Belt , Transmission Conveying Seamless Round Belt 10 × 945mm
| hardness: | 85A-90A |
|---|---|
| color: | green |
| diameter: | 10mm |
Rough Polyurethane Round Belt Green For Ceramic Stoneware Processing Plants
| hardness: | 85A |
|---|---|
| color: | green |
| stretching rate: | 1.5-3% |
Abrasion Resistant Polyurethane Round Belt Dark Green 85A - 90A
| color: | green |
|---|---|
| material: | PU |
| longth: | 300m/roll 200m/roll 100m/roll 30m/roll |
Red Smooth Polyurethane Round Belt Polishing Line Conveyor Line
| material: | pu |
|---|---|
| hardness: | 85A |
| color: | green orange red |
สายพานอุตสาหกรรมยูรีเทน 7mm เส้นผ่าศูนย์กลางทนทานต่อการสึกหรอ
| ความยาว: | 100 ม. / ม้วน |
|---|---|
| ความแข็ง: | 85 ฝั่ง A 90 ฝั่ง A |
| สี: | สีส้มหรือสีเขียว |
สายพานยูวีเทนทำจาก OEM สั่งทำพิเศษสายพาน Kevlar พร้อมสายพานไนล่อนสายไฟเสริม
| รายละเอียดการบรรจุ: | บรรจุภายในเป็นฟิล์มพลาสติกบรรจุหีบห่อเป็นกล่อง |
|---|---|
| เวลาการส่งมอบ: | ภายใน 5 วันทำการหลังจากได้รับเงินมัดจำแล้ว |
| เงื่อนไขการชำระเงิน: | T / T, การชำระเงินล่วงหน้า 50%, ยอด 50% ก่อนจัดส่ง |
เส้นผ่าศูนย์กลาง 6 มิลลิเมตรสายพานอุตสาหกรรมสายยูรีเทน PU Polyurethane Round Belt
| ความยาว: | 200 เมตร / ม้วน |
|---|---|
| ความแข็ง: | 85 ฝั่ง A |
| สี: | สีเขียว |
OEM Reinforced polyester Kevlar Belts round With anti-abrasion
| Packaging Details: | Normal packing. Inner packing is plastic film .outer packing is carton . Or according to customers' |
|---|---|
| Delivery Time: | Within 5 working days After receipt of your deposit |
| Payment Terms: | T/T, 50% payment in advance ,50% balance before shipment ; Western Union ; L/C |
Tensile Strength Breaking elongation Green Polyurethane Round Belt for Industry Machines
| radius of gyration: | 0.79in-6.3in |
|---|---|
| Material: | PU |
| stretching rate: | 1.5%-3% |
Smooth Green Pu Round Belt For Rough Transmission Machine , Easily Connected
| hardness: | 85A |
|---|---|
| color: | green |
| stretching rate: | 1.5-3% |

