ผลิตภัณฑ์ทั้งหมด
-
Mr. Alcioni possamaiCustomer satisfaction products , good service ! -
Mr.Mikewe are very impressed with the quality of the belts you produced. -
Mr. joneyour products are very popular in my markets.
คำหลัก [ reinforce cord round belt ] การจับคู่ 141 ผลิตภัณฑ์.
Alkali Resistant Smooth 80A Polyurethane V Belt For Conveyor
| material: | material |
|---|---|
| color: | red color |
| length: | 30m/roll |
PU Round Conveyor Urethane Belts Industrial Transmission 80A
| ความแข็ง: | 85 ฝั่ง A |
|---|---|
| สี: | เขียวเข้ม |
| วัสดุ: | PU |
Smooth Surface urethane cord Rohs Approved / Low Compression transmission belt
| สี: | สีส้ม |
|---|---|
| ความแข็ง: | 90A |
| ยาว: | 400 ม./ม้วน |
Smooth round rubber belts / High tensile polyurethane cord 90A
| สี: | สีส้ม |
|---|---|
| ความแข็ง: | 90A |
| ยาว: | 400 ม./ม้วน |
Green 85A Rough Round rubber Belts Newspaper Conveying High Tensile
| hardness: | 85A |
|---|---|
| color: | Dark Green |
| type: | PU round belt |
5mm PU Belt Transmission Urethane Belting Good Resistance To Fuel
| วัสดุ: | PU |
|---|---|
| พิมพ์: | PU เข็มขัดกลม |
| color: | orange |
50m Per Roll Round Pu Extruded Belt Diameter 10 Mm - 16 Mm Orange
| color: | orange |
|---|---|
| hardness: | 85A-90A |
| longth: | 400/roll 200m/roll |
Green Transparent Polyurethane drive belt smooth and rough surface
| hardness: | 85A |
|---|---|
| color: | green orange |
| stretching rate: | 1.5-3% |

