ผลิตภัณฑ์ทั้งหมด
-
Mr. Alcioni possamaiCustomer satisfaction products , good service ! -
Mr.Mikewe are very impressed with the quality of the belts you produced. -
Mr. joneyour products are very popular in my markets.
คำหลัก [ pu cord ] การจับคู่ 198 ผลิตภัณฑ์.
90A Orange Polyurethane Round Belt Urethane Round Belting With Smooth Surface
| วัสดุ: | PU ,TPU |
|---|---|
| พิมพ์: | PU เข็มขัดกลม |
| พื้นผิว: | เรียบ |
Resistant to oil Polyurethane Round Belt Urethane Belting for Packing line
| พื้นผิว: | เรียบ |
|---|---|
| สี: | ส้ม |
| เส้นผ่านศูนย์กลาง: | 10mm |
85A Hardness Polyurethane V Belt with A, B, C, D, M, Z Specification for Drive Transmission in -35 to 80 Temperature Range
| วัสดุ: | PU |
|---|---|
| วัสดุด้านใน: | PU |
| ความแข็ง: | 85A |
22mm Polyurethane V Belt with 85A Hardness and A, B, C, D, M, Z Specifications for Drive Transmission
| วัสดุ: | PU |
|---|---|
| วัสดุด้านใน: | PU |
| ความแข็ง: | 85A |
Green 85A rough Polyurethane Round Belt Packing Machine
| hardness: | 85A |
|---|---|
| color: | Dark Green |
| stretching rate: | 1.5-3% |
Green 85A Rough Round rubber Belts Newspaper Conveying High Tensile
| hardness: | 85A |
|---|---|
| color: | Dark Green |
| type: | PU round belt |
Green 85A Rough Polyurethane Round Belt Resistance To Oils, Fuels,And Oxygen
| hardness: | 85A |
|---|---|
| color: | Dark Green |
| type: | PU round belt |
Conveyor Rough Polyurethane Round Belt For Floor And Roof Tiles Conveying
| hardness: | 85A |
|---|---|
| color: | Dark Green |
| type: | round belt |
Smooth Urethane Round Belting 30m/roll Reinforced Abrasion Resistance
| stretching rate: | 1.5%-3% |
|---|---|
| color: | red |
| material: | PU |
High hardness Polyurethane Round Belt 85A - 90A For Textile industry
| color: | red |
|---|---|
| material: | 100% TPU |
| longth: | 300m/roll 200m/roll 100m/roll 50m/roll 30m/roll |

