ผลิตภัณฑ์ทั้งหมด
-
Mr. Alcioni possamaiCustomer satisfaction products , good service ! -
Mr.Mikewe are very impressed with the quality of the belts you produced. -
Mr. joneyour products are very popular in my markets.
คำหลัก [ pu cord ] การจับคู่ 198 ผลิตภัณฑ์.
green color rough and orange color smooth Tear Strength Urethane industrial timing belts High Tensile
| tensile rate: | 0.3kg-31.3kg |
|---|---|
| color: | any color |
| stretching rate: | 1.5%-3% |
Industry Rough Polyurethane Round Belt transmission belt Conveying
| hardness: | 85A |
|---|---|
| color: | Dark Green |
| type: | round belt |
DIN Standard Green Polyurethane V Belt Hardness 90A For Paper Processing
| ฟังก์ชั่นหลัก: | ไดรฟ์เกียร์ |
|---|---|
| ความแข็ง: | 90 ฝั่ง A |
| วัสดุ: | PU |
All Colors Tear Resistance Good Bending Strength Polyurethane V Belt For Conveyor Industrial
| Hardness: | 90 shore A |
|---|---|
| Length: | 30 meter /rolls |
| specification: | A B C M Z |
Ceramic Polyurethane V Belt Packing Machines Low Compression Set
| ฟังก์ชั่นหลัก: | ไดรฟ์เกียร์ |
|---|---|
| ความแข็ง: | 90 ฝั่ง A |
| วัสดุ: | PU |
Oil Resistance Polyurethane V Belt , 90A Polyurethane Timing Belts
| ความแข็ง: | 90 ฝั่ง A |
|---|---|
| ความยาว: | 30 เมตร /ม้วน |
| วัสดุ: | PU |
สายพานโพลียูรีเทนขนาดเส้นผ่านศูนย์กลาง 15 มิลลิเมตร
| วัสดุ: | PU |
|---|---|
| ความยาว: | 30 เมตร / ม้วน |
| ความแข็ง: | 85 ฝั่ง A 90 ฝั่ง A |
ความแข็งแรงสูงและแรงฉีกขาดของโพลียูรีเทน V สายพานลำเลียงสำหรับงานปูพื้นและกระเบื้องหลังคา
| ความแข็ง: | 90 ฟุต A |
|---|---|
| ความยาว: | 30 เมตร / ม้วน |
| วัสดุ: | PU |
Industrial Polyurethane Round Belt , Transmission Conveying Seamless Round Belt 10 × 945mm
| hardness: | 85A-90A |
|---|---|
| color: | green |
| diameter: | 10mm |

