ผลิตภัณฑ์ทั้งหมด
-
Mr. Alcioni possamaiCustomer satisfaction products , good service ! -
Mr.Mikewe are very impressed with the quality of the belts you produced. -
Mr. joneyour products are very popular in my markets.
คำหลัก [ pu cord ] การจับคู่ 198 ผลิตภัณฑ์.
Textile urethane drive belts / urethane round belt transmission line
| color: | green |
|---|---|
| hardness: | 85A-90A |
| longth: | 400/roll 200m/roll |
Dark green rough power transmission belts For Agricultural machine
| color: | green |
|---|---|
| material: | PU |
| longth: | 300m/roll 200m/roll 100m/roll 30m/roll |
100m Length Rough Round Belting Diameter 6mm Used In Ceramics
| surface: | rough |
|---|---|
| color: | green |
| diameter: | 6mm |
Orange Polyurethane Round Belt Diameter 15mm With Surface Smooth
| color: | orange |
|---|---|
| hardness: | 85A-90A |
| longth: | 400/roll 200m/roll |
Smooth Surface Urethane Round Belting Rohs Approved , Low Compression
| สี: | ส้ม |
|---|---|
| ความแข็ง: | 85A-90A |
| ยาว: | 30 ม./ม้วน |
ยูรีเทน V-belt A-13/B-17/C-22 Transmission Belt สวมทน Industry
| ความแข็ง: | 90 A |
|---|---|
| วัสดุ: | โพลียูรีเทน |
| ทนความร้อน: | -30℃-80℃ |
Transparent Polyurethane Round Belt Strong Engine Urethane Belting Material
| พื้นผิว: | ขรุขระ |
|---|---|
| สี: | เขียว |
| เส้นผ่านศูนย์กลาง: | 6mm |
80A - 98A Polyurethane Round Belt For Printing And Packing Machine
| ความแข็ง: | 85A |
|---|---|
| สี: | เขียว |
| อัตราการยืดตัว: | 1.5-3% |
สายพานโพลียูรีเทนทรงกลมที่ใช้กันอย่างแพร่หลายในสิ่งทอ, พื้นผิวหยาบ
| ความแข็ง: | 85A-90A |
|---|---|
| สี: | เขียว |
| อัตราการยืดตัว: | 1.5-3% |
any color 4mm - 8mm Yellow Polyurethane Round Belt / Pearl Skipping Rope
| hardness: | 85A-90A |
|---|---|
| material: | PU |
| export: | shanghai |

