ผลิตภัณฑ์ทั้งหมด
-
Mr. Alcioni possamaiCustomer satisfaction products , good service ! -
Mr.Mikewe are very impressed with the quality of the belts you produced. -
Mr. joneyour products are very popular in my markets.
คำหลัก [ pu cord ] การจับคู่ 198 ผลิตภัณฑ์.
Green Hardness 85A Polyurethane Round Belt with large Diameter
| hardness: | 85A |
|---|---|
| colour: | green |
| longth: | 100m/roll |
Low compression Polyurethane Round Belt / Smooth Round Drive Belts
| material: | PU |
|---|---|
| hardness: | 85A-90A |
| surface: | smooth |
Red Transmission Polyurethane Flat Belt Low Compression Set Industry Textile Machines
| Main function: | Transmission Belt |
|---|---|
| Hardness: | 90 shore A |
| Material: | PU |
Oil-Resistant Polyurethane Round Belt with Shore A 90 Hardness and Diameter 2-20mm for Drive Transmission
| รุ่นหมายเลข: | JN20169 |
|---|---|
| พิมพ์: | สายพาน PU |
| วัสดุ: | PU |
Bright Color Surface Finish Belt for Convey , Polyurethane Super Grip V Belt
| material: | PU |
|---|---|
| Hardness: | 75A-90A |
| Color: | any color |
สีใดๆ Pu Timing Belt ฟัน Timing Belt อุตสาหกรรมเปิด Pu Timing Belt สำหรับสายพานลำเลียง ROHS Pass
| วัตถุดิบ: | ยูรีเทน |
|---|---|
| สี: | สีอะไรก็ได้ |
| เสริมแรง: | เหล็ก |
Industrial Open Ended PU Polyurethane Timing Belts for Conveyor
| Packaging Details: | Normal packing. Inner packing is plastic film .outer packing is carton . Or according to customers' |
|---|---|
| Delivery Time: | Within 15 working days After receipt of your deposit |
| Payment Terms: | T/T, 50% payment in advance ,50% balance before shipment ; Western Union ; L/C |
Open Ended Anti Aging PU Polyurethane Timing Belts for Conveyor
| Packaging Details: | Normal packing. Inner packing is plastic film .outer packing is carton . Or according to customers' |
|---|---|
| Delivery Time: | Within 15 working days After receipt of your deposit |
| Payment Terms: | T/T, 50% payment in advance ,50% balance before shipment ; Western Union ; L/C |
สายพานขนส่งเวลาพอลิอุเรธาน PU
| Packaging Details: | Normal packing. Inner packing is plastic film .outer packing is carton . Or according to customers' |
|---|---|
| Delivery Time: | Within 15 working days After receipt of your deposit |
| Payment Terms: | T/T, 50% payment in advance ,50% balance before shipment ; Western Union ; L/C |
Industrial Flexible Jointed/Welded PU Polyurethane Timing Conveyor Belts / Polyurethane Timing Belt
| Packaging Details: | Normal packing. Inner packing is plastic film .outer packing is carton . Or according to customers' |
|---|---|
| Delivery Time: | Within 15 working days After receipt of your deposit |
| Payment Terms: | T/T, 50% payment in advance ,50% balance before shipment ; Western Union ; L/C |

